Absorbéry kyslíku 200 ks

469 Kč / balení
Už brzy v prodeji
Položka byla vyprodána…

Absorbéry kyslíku jsou nutným doplňkem pro dlouhodobější uchovávání sušeného masa. Kde je kyslík, může vznikat plíseň a tomu právě díky tomuto malému pytlíku můžete předejít. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyslyšeli jsme vaše prosby. Konečně budete mít možnost uchovat plody vašeho domácího sušení po dlouhou dobu jako profík!

Obsah balení

200 ks absorbérů kyslíku (každý o váze 2 g)

Použití

Jeden absorbér se hodí k ochraně cca 50 gramů sušeného masa. Ideální je použít jeden absorbér na jeden pytlík masa. Jednoduše vložte absorbér k sušenému masu a dobře utěsněte obal. Absorbéry kyslíku začnou pracovat (absorbují kyslík) z atmosféry během několika minut. Pracujte tedy rychle.

Upozornění

Absorbéry nenechávejte nikdy volně na vzduchu. Jakmile začnou jednou pohlcovat kyslík z atmosféry, tak se už nedají opakovaně použít. Proto je na každém absorbéru tzv. OxyEyeTM Indikátor, který při vystavení kyslíku mění barvu ze světle růžové na tmavě modrou až fialovou. Absorbéry s fialovou indikací jsou již nepoužitelné. Doporučujeme tedy nepoužité absorbéry důkladně zabalit, aby k nim nemohl přistupovat kyslík a daly se použít později.

Absorbéry splňují zákonné požadavky pro styk s potravinami dle nařízení EU.

Jak skladovat sušené maso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: