Absorbéry kyslíku 200 ks

Kód: P090
349 Kč / balení 1,75 Kč / 1 ks
Skladem (>10 balení)

Absorbéry kyslíku jsou nutným doplňkem pro dlouhodobější uchovávání sušeného masa. Kde je kyslík, může vznikat plíseň a tomu právě díky tomuto malému pytlíku můžete předejít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Absorbéry kyslíku

jsou nutným doplňkem pro dlouhodobější uchovávání sušeného masa. Kde je kyslík, tam totiž může vznikat plíseň a tomu je potřeba zabránit, pokud nechceš otrávit sebe nebo někoho jinýho. Jeden tenhle pytlíček vhozený do balení dokáže vzniku plýsní na slušnou dobu zabránit. Spolehni se.

Obsah balení

200 ks absorbérů kyslíku (každý o váze 2 g)

Upozornění

Absorbéry nenechávejte nikdy volně na vzduchu. Jakmile začnou jednou pohlcovat kyslík z atmosféry, tak se už nedají opakovaně použít. Proto je v každém balení tzv. OxyEyeTM Indikátor, který při vystavení kyslíku mění barvu ze světle růžové na tmavě modrou až fialovou. Absorbéry s fialovou indikací jsou již nepoužitelné. Doporučujeme tedy nepoužité absorbéry důkladně zabalit, aby k nim nemohl přistupovat kyslík a daly se použít později.

Absorbéry splňují zákonné požadavky pro styk s potravinami dle nařízení EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí sušení
Značka: Maso HERE

Jak skladovat sušené maso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Víte jaký to je rozjet firmu se sušeným masem, když neumíte ani naklepat řízek? Je to docela maso! Náš praděda měl v Hradci Králové řeznictví. Děda měl přezdívku Špek, vyráběl domácí tlačenku a věděl o mase vše.. A my dva? Nás bavil spíš počítač a sport. A přece se všechno nakonec semlelo tak, že rodinná tradice pokračuje.

my-maso-min

Náš příbeh je prostě o tom, jak dva bráchové, co spolu dřív prohodili sotva pár vět ročně a neměli moc společných zájmů rozjeli business se sušeným masem. Jeden se naučil sušit maso, druhej pak chtěl založit rodinnou firmu.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz