Biltong Starter Pack 4ks

499 Kč –6 %
biltong starter1
499 Kč –6 % 469 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Chceš začít objevovat chutě, které v sobě ukrývá biltong? Tohle maso u nás ještě není tolik známe, přitom je mnohem šťavnatější a jemnější, než jerky. Sestavili jsme pro tebe balíček, kde najdeš průřez naší nabídkou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biltong se suší vcelku a krájí se až před vložením do obalu. Proces sušení trvá až 4 dny, což je ve srovnání s jerky úplně jiná písnička. Maso je uvnitř vláčnější, než na okrajích a nese si v sobě výraznou chuť koření, která ale zároveň nepřebíjí chuť masa.

A na co se můžeš v tomto balíčku těšit? Vybere pro tebe 4 kousky z této nabídky:

Maso Here - Česnek 40g
My vyrábíme biltong. To už asi víš. A tohle je náš best-seller posledních měsíců. Ochutnej variantu, která vyrostla na našem Originále, ale před usušením jsme ji řízli hrstí sušeného česneku.

Biltong en Provence - Originál 30g
Francouzská imaginace sušeného masa z Afriky. Původní postup i koření v kombinaci s jemným býčím masem to je chuť, která se jen tak nevidí... teda neochutná.

Biltong en Provence - Chilli 30g
Ručně krájený biltong vyráběný z ušlechtilého francouzského býčího plemene. Maso jemné jak dech s decentní chilli esencí. 

Telcek - Plátky z mladých selátek 50g
Ani my jsme nevěřili, co za poklad se skrývalo v Jeseníku. I takhle totiž může chutnat biltong, jehož receptura pochází jinak z Afriky. Když ale dodržíte základní postupy a maso budete sušit pomalu a dlouho, je z toho biltong jedna báseň. 

Gloucester - Traditional Biltong 40g
Tohle je biltong ze staré školy. Maso není tak jemné a občas v něm najdeš i trochu tuku. Ale je to díky tomu maso šťavnaté a chuť je přesně taková, jaká má u tradičního biltongu být.

Gloucester - Naga Chilli 40g
Ručně vyráběný biltong v tomto případě všechno říznutý chilli papričkou Naga. Pálivost je střední, více spíš zaujme maso, které není přesušené a dobře se tak kouše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Starter Packy
Typ sušeného masa: Biltong
Druh masa: Hovězí, Vepřové
Příchuť: Chilli, Česnek, Natural, Traditional
Gramáž: 50 g, 40 g, 30 g
Pálivost: Nepálí
Země původu: Česká republika, Velká Británie, Francie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: