Gloucester Biltong Balíček

549 Kč / ks
Už brzy v prodeji
Položka byla vyprodána…

Africká receptura, pomalu sušené britské hovězí, žádná chemie. Prostě poctivá práce. Teď jsme namíchali všechny příchutě do jednoho dárkového balení, abys mohl obdarovat své blízké vším najednou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh The Gloucester Biltong Company je až neuvěřitelně podobný tomu našemu. Kámoši Paul a Craig před 10 lety začali pro kamarády sušit maso. Pak založili firmu, z Afriky si dovezli sušičky na maso a postili se do toho naplno.

O tom, že to dělají fakt dobře svědčí i fakt, že jejich maso získalo v roce 2016 ocenění Great Taste Awards.

Obsah balíčku

1x Gloucester Biltong - Traditional
1xGloucester Biltong - Chilli
1xGloucester Biltong - Piri Piri
1x Gloucester Biltong - Česnek 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Typ sušeného masa: Biltong
Druh masa: Hovězí
Příchuť: Originál, Piri Piri, Chilli, Česnek
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Gloucester Biltong
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Všechno to začalo jako úplně běžný koníček. Paul byl taxikář a v posledních 10 letech v Gloucesteru vyráběl biltong pro svoje kámoše, rodinu a kolegy z práce. Po nějakém čase se dostal ale do úplně stejné situace jako my. Přestal stíhat, protože poptávka po jeho mase byla stále větší. V ten moment potkal Craiga a společně se do toho pustili naplno.

Biltong_Company.  Craig Edwards, left, and Paul Elliott

V lednu 2105 dovezli do Anglice první dvě profi sušičky masa z Jižní Afriky a nedaleko Gloucesteru vybudovali plně vybavenou sušírnu masa, sklad a zázemí pro jejich nově vznikající firmu. O měsíc později se dohodli na spolupráci s řeznictvím Ben Creese Country Butchers z nedalekého Stauntonu a nic už tak nebránilo tomu, aby se jejich business mohl naplno rozjet.

Produkce se tak rozjela v březnu 2015 a za pouhé tři měsíce obdrželi první ocenění - Health Mark by Gloucester City Council. Díky němu získali povolení k prodeji jejich biltongu po celém Spojeném království a Evropě. O tom, že to dělají fakt dobře svědčí i fakt, že jejich maso získalo hned v dalším roce ocenění Great Taste Awards, které již několikrát obhájili.

Firma v Gloucesteru mezi místními poměrně rychle zdomácněla a sami zákazníci začali Paulovi a Craigovi zasílat různé návrhy na recepty a příchutě, které by mohli při sušení vyzkoušet. V současné době je jejich biltong hodnocen jako jeden z nejleších v celé Británii a my máme tu čest vám ho nabídnout k ochutnání v naší nabídce.