Kulich Maso Here

199 Kč / ks
Už brzy v prodeji
Položka byla vyprodána…

Postaráme se o to, aby masožravec přežil i v zimě a navíc pohonil i trochu parády. Pro tyhle potřeby tu je naše čepice, kterou můžeš díky "oboustranné" nášivce nosit s ohrnutým krajem, tak i bez.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna velikost vládne všem! Takže se neboj - kulich se přizpůsobí každé masožravé hlavě. 

Na každém kulichu najdeš decentní nášivku, která má "M" na obou stranách. Je tak jenom na tobě, jestli si čepici dole ohrneš nebo ne.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když jsme rozjeli business se sušeným masem, tak jsme si řekli, že by bylo fajn mít nějaká pravidla nebo postoje a ty dodržovat. O sušeném mase toho víme opravdu hodně a chceme to předat dál. 

my-jsme-maso-here_2

 

Víte jaký to je rozjet firmu se sušeným masem, když neumíte ani naklepat řízek? Je to docela maso! Náš praděda měl v Hradci Králové řeznictví. Děda měl přezdívku Špek, vyráběl domácí tlačenku a věděl o mase vše.. A my dva? Nás bavil spíš počítač a sport. A přece se všechno nakonec semlelo tak, že rodinná tradice pokračuje.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

Náš příbeh je prostě o tom, jak dva bráchové, co spolu dřív prohodili sotva pár vět ročně a neměli moc společných zájmů rozjeli business se sušeným masem. Jeden se naučil sušit maso, druhej pak chtěl založit rodinnou firmu.