Maso Here Originál

349 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

V jedné krabičce najdeš výběr z naší nabídky. Od každého druhu masa jsem vybrali jeden Originál, který je pro nás základem všeho. Navíc v balení, který neurazí ani jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nám úplně jedno, jestli chceš jenom ochutnat nebo někoho obdarovat. Prostě jsme vzali od každého našeho druhu jeden Originál a zabalili to všechno do fajnový krabičky. Teď je už jenom na tobě, jaký bude tvůj nejoblíbenější.

Obsah balíčku

1 x 40g Maso Here - Krůtí Originál
1 x 30g Maso Here - Jelení Originál
1 x 40g Maso Here - Hovězí Originál

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Typ sušeného masa: Jerky
Druh masa: Krůtí, Jelení, Hovězí
Příchuť: Originál
Země původu: Česká republika
Výrobce: Maso Here
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když jsme rozjeli business se sušeným masem, tak jsme si řekli, že by bylo fajn mít nějaká pravidla nebo postoje a ty dodržovat. O sušeném mase toho víme opravdu hodně a chceme to předat dál.

 

my-jsme-maso-here_2

 

Víte jaký to je rozjet firmu se sušeným masem, když neumíte ani naklepat řízek? Je to docela maso! Náš praděda měl v Hradci Králové řeznictví. Děda měl přezdívku Špek, vyráběl domácí tlačenku a věděl o mase vše.. A my dva? Nás bavil spíš počítač a sport. A přece se všechno nakonec semlelo tak, že rodinná tradice pokračuje.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

Náš příbeh je prostě o tom, jak dva bráchové, co spolu dřív prohodili sotva pár vět ročně a neměli moc společných zájmů rozjeli business se sušeným masem. Jeden se naučil sušit maso, druhej pak chtěl založit rodinnou firmu.