Předplatné na sušené maso

4 položek celkem

Cena

389013600
1389013600
predplatne 3 mesicu
3 890 Kč
predplatne 6 mesicu
7 300 Kč
predplatne 9 mesicu
10 500 Kč
predplatne 12 mesicu
13 600 Kč

Co je to předplatné

Jako první přinášíme možnost si naše maso předplatit na několik měsíců dopředu. Každý měsíc ti pošleme jednu krabici masa a poštovné zaplatíme za tebe. Levněji naše maso prostě koupit nejde. A čím delší předplatné, tím lepší cena.

Sestavili jsme čtyři varianty předplatného, které se liší svojí délkou a výší slevy. Vždy zasíláme krabici s 24 kusy našeho masa o váze 25 gramů. Příchuť si může každý navolit dle libosti a v průběu předplatného pak i libovolně upravovat. Běžná cena krabice je 1299 Kč plus poštovné. To je ale už i v nejkratší variantě odpuštěno.

tabulka-srovnani-predplatne

Co posíláme

Každý měsíc ti pošleme krabici sušeného masa, v které najdeš 24 balení sušeného masa. Každý balíček má hmotnost 25 gramů, příchuť si můžeš zvolit ty a není problém ji po nějaké době změnit. Stačí nám poslat mail nebo napsat zprávu na Facebooku.

Kdy to posíláme

Dnem objednávky se spouští celý cyklus. Každý měsíc, v ten samý den v měsíci, ti pošleme další krabici. Počítej s cca 2-3 pracovními dny pro dodání první krabice. Většinou zvládneme vše dodat do 2 pracovních dnů, ale nemůžeme to vždy zaručit.

Jak si mohu předplatné prodloužit?

S poslední krabicí v rámci předplatného ti dorazí instrukce k zajištění jeho pokračování.

Jde předplatné zrušit?

Ano jde. Vždy je nutné nás kontaktovat na info@masohere.cz.