Renjer Jerky balíček

499 Kč / ks
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2020

Dopřej někomu výživnou a pro nás trochu netradiční chuť losího nebo sobího sušeného masa od Renjer Jerky ze švédského Skåne. Teď ti servírujeme celou jejich řadu v dárkovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Los, sob a jelen - nepochybně králové hlubokých lesů severní Evropy. Tohle výživné a energizující maso si zamiluješ. Například těžko budeš v jiném mase hledat vyšší obsah bílkovin, než v tom losím. I tady platí, že se hodí jak na cesty, tak i jako zdravá svačina nebo snack k tvému oblíbenému drinku.

Obdaruj své blízké něčím skutečně netradičním.

Obsah balíčku

1x Renjer Jerky - Sobí
1x Renjer Jerky - Losí
1x Renjer Jerky - Jelení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Typ sušeného masa: Jerky
Druh masa: Jelení, Sobí, Losí
Příchuť: Originál
Země původu: Švédsko
Výrobce: Renjer Jerky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh Renjer Jerky začal před několika lety ve městě Arjeplog v severním Švédsku. Právě tam měl otec jedno ze spoluzakladatelů firmy malé pekařství. Timův otec žil v Německu a do Švédska létal pouze jednou měsíčně, aby zkontroloval obchod. Jednou vzal Tima sebou a mimo běžné kontroly strávili také několik dní v divočině. Tam si kromě jízdy na sněžném skútru nebo chytání ryb vyzkoušeli také venkovní táboření ve stanu. Během tohoto výletu Tim poprvé ochutnal sušené sobí maso a jeho chuť se mu dost silně vryla do paměti.

renjer jerky founder

O několik let později odešel Tim studovat obchod na univerzitu do Lundu. Původně se chtěl zabývat vývojem informačních systémů jako mnoho jeho spolužáků. Několikrát si ovšem také vzpomněl na zážitky z cest se svým otcem a na skvělou chuť sušeného sobího masa. Nemohl se zbavit myšlenky, že by se jeho výrobě začal věnovat naplno a po krátké době pro tento nápad získal i další dva spolužáky - Antona a Alexe. Těm se sice tento druh podnikání zdál nejprve poněkud zvláštní, ale po usušení několika zkušebních várek uznali, že sobí sušené maso je jedinečný výrobek, který si určitě najde snadno svoje místo na trhu.

A tak začal příběh Renjer Jerky...