Sekáček na biltong

1 299 Kč / ks
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Krájet biltong nožem? Kdo to zkusil tak ví, že to je pracné a taky trochu nebezpečné. Jak pro tebe, tak i pro tvůj nůž. Přestaň se tak trápit využij radši náš pákový sekáček určený speciálně pro krájení biltongu. Nasekáš s ním svoje maso na tenké plátky s použitím minimální síly. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše sekáčky dovážíme z J.A.R. a jedná se o poctivou ruční práci od řemeslníků z Port Elizabeth. K jejich výrobě se používá výhradně dřevo z akácie, která roste v suchých oblastech od Eritreje a Senegalu až po Transvaal v Jižní Africe.

sekacek

 Ruční krájení masa

Naše maso jsme krájeli dlouhou dobu právě na takovém sekáčku. Ve videu se můžeš podívat, jak jsme naši výrobu inovovali, ale také jak snadno můžeš krájet svůj domácí biltong s pakovým sekáčkem právě ty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když jsme rozjeli business se sušeným masem, tak jsme si řekli, že by bylo fajn mít nějaká pravidla nebo postoje a ty dodržovat. O sušeném mase toho víme opravdu hodně a chceme to předat dál.

 

my-jsme-maso-here_2

 

Víte jaký to je rozjet firmu se sušeným masem, když neumíte ani naklepat řízek? Je to docela maso! Náš praděda měl v Hradci Králové řeznictví. Děda měl přezdívku Špek, vyráběl domácí tlačenku a věděl o mase vše.. A my dva? Nás bavil spíš počítač a sport. A přece se všechno nakonec semlelo tak, že rodinná tradice pokračuje.

kuba-a-ondra-plas-maso-here_2

Náš příbeh je prostě o tom, jak dva bráchové, co spolu dřív prohodili sotva pár vět ročně a neměli moc společných zájmů rozjeli business se sušeným masem. Jeden se naučil sušit maso, druhej pak chtěl založit rodinnou firmu.