Patriot - balíček s tím nejlepším z Hradce

Tak jo, přiznáváme. Zařadit dárkové krabičky do nabídky v tomhle čase je kalkul. Vánoce se blížej a lidi si dávaj pod stromeček různý věci. Včetně dárkovek. No tak jsme si řekli, že bychom mohli připravit i jednu, která pro nás bude tak trochu srdcovka. A přesně takovej je Patritot. Balíček s naším oblíbeným pivem a produkty, který pocházejí jenom z Hradce Králové.

blog-patriot

Strašně moc si vážíme všech, kdo se pustí do vlastního businessu a nebojí se do toho jít po hlavě. A nejen proto máme tak rádi Hradecký Klenot. V Hradci byl vždycky na náměstí pivovar, ale tam kde sídlil, jsou teď kanceláře. A trvalo to přes dvacet let, než se na náměstí výroba piva zase vrátila. A to právě díky Klenotu. Díky chlpai!!! A to vaše pivo je prostě super. Tradiční slad, chmel, kvasnice… ale i nadstandardní moderní technologie a mnoho druhů piva. Prostě žádná desítka, dvanáctka a šmitec. 

Maso a pivo to k sobě pasuje jak Bolek k Lolkovi. Hned jsme věděli, že jestli naše maso budeme někdy párovat s pivem, tak jedině s Klenotem. Prostě Hradečáci sobě. Na výběr nám Klenot dal mnoho druhů piva, která by se do balíčku dala dát. Ale nakonec jsme se rozhodli pro široce oblíbenou 11° a pro fajnšmekry, který pohltila nová doba nabízíme indian pale ale, který je podle nás prostě skvělej.

A aby byl balíček kompletní, tak jsme přidali ještě pikantní ječný slad z Pivovaru u Hušků, který sídlí na okraji Hradce (nebo řekněme pár kilometrů za ním). Jen se přiznejte, kdo někdy tohle ochutnal? Moc vás nebude. A my pořád zkoušíme dostat k lidem něco nového. Bum, prásk a je hotovo. Dva balíčky. Dvě krabice naplněné skvělým sortimentem, který vznikl v Hradc i Králové.

img-patriot-ipa_1img-patriot-11_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení