Selection je teď Maso ze světa

Na podzim loňského roku jsme začali prodávat sušené maso jiných značek. Objevili jsme v Evropě pár chuťovek a tak jsme se o ně chtěli podělit. Původně jsme si říkali, že jednou za čas prodáme pár kousků a to bude stačit. Jenže se stalo něco, co jsme vůbec nečekali.

selection-maso-ze-sveta

První várku sobího a losího jerky jsme prodali za dvě hodiny. Kluci ve Švédsku tomu ani nemohli uvěřit. Každý týden jsme objednávali další a další zboží a bylo nám jasné, že Renjer Jerky z naší nabídky jen tak nezmizí. Když jsme pak přidali biltong z Gloucesteru, situace se opakovala. A takhle to vlastně jede až do teď a nám bylo jasné, že s tím něco musíme udělat.

Poptávka po sušeném mase strmě roste a na českém trhu pořád ještě chybí hodně druhů a značek. Jedním z našich cílů je, že tento trh chceme vytvářet a pomáhat ho nasytit. Jestli tedy lidi chtějí ochutnávat a poznávat maso ze světa, my jim to rádi umožníme. Rozhodli jsme se tak Selection přejmenovat na Maso ze světa a začít se naší světové nabídce věnovat trochu více. Nikoliv ale na úkor našeho vlastního masa. To pořád zůstává prioritou.

Přes Vánoce jsme rozhodili sítě od Havaje až po Austrálii a oslovili asi 30 značek, které rozhodně nenajdeš jen tak v obchoďáku. První novinka dorazila z Francie tento týden a další kousek z Estonska bude hned následovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení