Renjer Jerky míří do naší stálé nabídky

Začalo to jako jednorázová snaha přivézt něco na ochutnání. Vzhledem k poptávce jsme se ale rozhodli zařadit Renjer Jerky do stálé nabídky. A díky partnerství se švédským výrobcem ho tak můžeme začít nabízet i v rámci velkoobchodu. Pro nás je to další krok na naší cestě k popularizaci sušeného masa v našich zemích. 

renjer-jerky-komplet

Pokud se fanoušek sušeného masa chce porozhlédnout po skutečně velké nabídce výrobků v rámci Evropy, je zemí zaslíbenou třeba Velká Británie. Velký výběr biltongu a jerky potěší každého. Ale to je samá kráva, vepř, krůta.. prostě pořád to samé. Chtěli jsme pro naše fanoušky tentokrát něco speciálního, co by bylo třeba nové i pro nás. A v ten moment jsme na Instagramu narazili na kluky z Renjer Jerky. To nevymyslíš...

Super nabídka - sušenej los a sob!!! Navíc další krásnej příběh o tom, jak se parta kluků rozhodla rozjet business se sušeným masem. Hned jsme jim napsali, vysvětlili jim co děláme a proč chceme ochutnat právě jejich maso. První várka dorazila okamžitě. Absolutní bomba, kterou jsme si nemohli nechat pro sebe a po týdnu tak už do Hradce Králové mířil ze Švédska balík plný sobího a losího masa. 

Rychlost jakou maso začalo mizet překvapila i kluky ve Švédsku. Tohle maso nás tak moc baví, že bylo jasné, že ho zařadíme včetně jejich jelena do stálé nabídky a začneme ho nabízet i v rámci našeho Velkoobchodu. A co pak teprv vánoční balíček se sušeným sobem.. to bude teprve lahůdka.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení