Upravujeme gramáže našeho masa

Dlouho připravovaná věc je tady! Rozhodli jsme se u našeho masa sjednotit velikosti všech balení. Přečti si, proč to všechno děláme. Svoje důvody to samozřejmě má. 

maso-here-nre-g

Asi víš, že proběhlo pár anket na Facebooku, kde jsme se ptali na ideální velikost balení. Taky jsme poslední půl rok pozorně sledovali statistiky prodejů a nakonec jsme se rozhodli pro velikost 40 gramů u hovězího a krůtího masa. Výjimku dostal jelen, který bude mít od teď pouze 30 gramů. Taky platí to, že jestli někdy přidáme další varianty, tak jedině ty větší. Třeba 100 gramů.

A teď proč to všechno. Věř, že to bude výhodné pro všechny:

  • Sjednotíme ceny. Od teď budou všechny druhy Maso Here stát stejně - 99 Kč.
  • V e-shopu trochu ubyde produktů a bude přehlednější
  • Základní krabice zůstane vlastně zachována. Bude mít pořád stejnou cenu a bude v ní stejné množství masa. Ale místo 24 balení po 25 gramech, to bude 15 kusů po 40. Ale pořád poctivých 600 gramů, ale méně obalů.
  • 15 kusů se lépe skládá do krabice, takže se můžeš těšit na její nový tvar i design.

A teď to hlavní:

  • Tohle zjednosušení nám dost ulehčí práci ve výrobě i ve skladu. A právě to potřebujeme, abychom mohli začít vyrábět víc limitovaných edic a zkoušeli sušit další druhy masa. 

A naše první novinka dorazí do eshopu už příští týden!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení