Kdy jíst sušené maso

Rozhodně si nepleť sušené maso s chuťovkou typu slaných oříšků nebo smažených brambůrků. Ty ti, slušně řečeno, moc neprospějí. Ale biltong to je jiná káva. Sestavili jsme pro tebe seznam činností, kdy je jeho konzumace vlastně tím nejlepším, co pro sebe můžeš udělat.

Velkou výhodou biltongu je jeho trvanlivost a výživnost. Naše dvě 50 gramové balení, pohodlně vystačí na 2 dny místo dvou obědů. Každá porce bude obsahovat skoro 200 gramů čerstvého masa. Tento oběd bude plný proteinů a přírodní bílkoviny, což ti dodá energii pro její další postupný výdej.

Sušené maso se ti místo oběda bude hodit při všech jiných příležitostech, než jsou ty běžné denní. V tomto případě je obrovskou výhodou jeho váha. Ideálně se tak hodí jako doplněk na lyže, během náročného dne, kdy nezbývá času na jídlo a nebo jen tak jako chuťovka k vínu či pivu.

susene-maso-kdy-jist

Maso pro každou příležitost

Známe tisíc a jedna příležitostí, kdy si můžeš dát naše sušené maso.

Na cesty

Energie na cesty a balení, které ti batoh nezatíží.

Na motorku

Nejezdi hladovej. Pár balení na mašině určitě uvezeš.

Do letadla

Jídlo v letadle není žádná hitparáda. Jeden pytlík to vyřeší.

Při sportu

Získej rychle další energii a pokračuj ve výkonu.

Jako doplněk stravy

Ideální způsob jak dostat do těla denní dávku proteinu.

Jako svačinka

Nemusíš čekat do oběda. Rychle, zdravě a efektivně zažeň hlad. 

K pivu a vínu

Dej sbohem chipsům a podobným smaženým “dobrotám”. Mlsej zdravě.

Na golf

Řízek v chlebu na green nepatří. I Tiger Woods jí při hře sušené maso. 

Několik situací, kdy přijde vhod

Rozhodně si nepleťte sušené maso s chuťovkou typu slaných oříšků nebo smažených brambůrků. Ty vám slušně řečeno moc neprospějí. Ale biltong to je jiná káva. Sestavili jsme pro vás seznam činností, kdy je jeho konzumace vlastně tím nejlepším, co pro sebe můžete udělat.Velkou výhodou biltongu je jeho trvanlivost a výživnost. Koupíte-li si naše 100 gramové balení, pohodlně vám vystačí na 2 dny místo dvou obědů, kdy každá porce bude obsahovat přibližně 150 gramů čerstvého masa. Tento oběd bude plný proteinů a přírodní bílkoviny, což vám dodá energii pro její další postupný výdej.Sušené maso se vám místo oběda bude hodit při všech jiných příležitostech, než jsou ty běžné denní. V tomto případě je obrovskou výhodou jeho váha. Ideálně se tak hodí jako doplněk na lyže, během náročného dne, kdy nezbývá času na jídlo a nebo jen tak jako chuťovka k vínu či pivu.

DIY

Chceš si usušit maso doma?

Dodáme ti všechno, co potřebuješ na domácí sušení, včetně receptu a potřebných ingrediencí.

Chci sušit doma

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz