Dáváme ti vše, co potřebuješ na domácí sušení

Tohle je pro nás speciální chvíle. Sušíme maso hezkou řádku let a za tu dobu jsme se o sušení už leccos naučili. A teď jsme se zbláznili a všechno ti to vykecáme... Tak to samozřejmě úplně nebude, ale rozhodně se z nás stane nejotevřenější firma alespoň co se týká sdílení postupů výroby. A věříme, že se nám to jednou vrátí.

domaci-suseni-masa-maso-here

My se nezbláznili

Do jisté míry nás vyhecovalo to nekonečné "hejtování" na téma jak je naše maso drahé a že usušit si ho doma je hračka a proč tedy nějaké vůbec kupovat. V ten moment jsme začali psát články o tom, jak vybrat maso na sušení, jak ho naložit, v čem sušit a tak dále. Odezva byla neuvěřitelná. Lidé nám sami začali psát o rady, sdíleli s námi svoje výsledky práce a my jsme začali cítit, že nám vlastně všem jde o to samé. Pochutnat si. 

Řekli jsme si tedy, že všechno posuneme ještě o stupeň dál. Naše postupy hodíme klidně do placu, přidáme možnost koupit si k tomu vše potřebné a pak teprve možná odstartujeme tu pravou masovou revoluci. Čím více lidí bude maso sušit doma a čím více lidí ho bude objevovat, tím větší poptávka se vytvoří. A to je od začátku náš cíl. Přivést k sušenému masu co nejvíce lidí.

Když propagace sušenýho masa, tak pořádně

Maso Here = sušené maso. Ať už chceš naše produkty kupovat hotové, nebo si je doma vyrábět sám, my jsme tu od toho, abychom ti pomohli. Nebojíme se, že přijdeme o zákazníky. My to děláme proto, abychom tisíce nových, kteří o sušeném masu nikdy neslyšeli, získali. A pokud to bude díky tomu, že někdo narazí na naše postupy, tak super.  

Dali jsme dohromady 5 základních kroků, které bys měl následovat. Ke každému z nich ti dodáme vše potřebné, včetně našeho unikátního koření, které jsme si sami namíchali a používáme ho už od roku 2011, kdy jsme se do sušení masa pustili.

suseni-masa-doma

Takže pojď do toho! Jsme první, kdo ti v Čechách nabídne spešl koření a ocet jen na sušení masa. Všechno, co potřenuješ najdeš na:

masohere.cz/DIY

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení