Spouštíme předplatné pro masožravce

predplatne_susene_maso

Už o tom mluvíme skoro dva roky. Vlastně nás od samého začátku lákalo to zkusit. Udělat z našeho sušeného masa něco, co si člověk chce kupovat pravidelně. A teď konečně nastala ta správná doba. Lidí, co u nás nakupují pravidelně je tolik, že by to mohlo fungovat.

Proto jsme vymysleli předplatné. Ale těch důvodů je samozřejmě víc. Hodně lidem vadí třeba výše poštovného. A štve to i nás. Naše síť prodejních míst se stále rozšiřuje, ale pořád platí, že nejlepší cenu dostaneš vždycky u nás. A poštovné to prostě komplikuje.

A další důvod? My prostě chceme budovat komunitu. Vymyslet, jak propojit lidi co nám fandí dohromady. Nabídnout výhody a snažit se dělat všechno víc pro lidi a třeba se někdy v budoucnu i potkat.

Takže o co jde? Sestavili jsme čtyři varianty předplatného, které se liší svojí délkou a výší slevy. Vždy zasíláme krabici s 24 kusy našeho masa o váze 25 gramů. Příchuť si může každý navolit dle libosti a v průběu předplatného pak i libovolně upravovat. Běžná cena krabice je 1275 Kč plus poštovné. To je ale už i v nejkratší variantě odpuštěno.

susene-maso-predplatne2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení