Vše o domácím sušení masa

Není to žádná věda. Chce to trpělivost a nebát se zkoušet. Přinášíme ti vše, co potřebuješ na domáci sušení. Od receptů, přes rady a návody, až po samotné vybavení a koření pro výrobu sušeného masa. Pamatuj - "Kdo nesuší s náma, suší proti nám!"

Rádi poradíme s domácím sušením. Nebojíme se, že bychom přišli o zákazníky. Je to jako s pivem. Zkoušeli jste si ho někdy uvařit doma? Není to zase taková věda, ale kdo to jednou zkusil, tak ví, že to je celkem práce. Jednou za čas je to fajn, ale nakonec je stejně pohodlnější si to pivo někde koupit.

Recepty

Existuje obrovské množství druhů sušených mas a každé má svá specifika. My ti přinášíme postupně recepty, které máme sami vyzkoušené.

Recept na sušené maso typu biltong 

Recept na domácí beef jerky 

Rady & Návody

Domácí sušení je hodně o experimentech. My jsme si už "něco odsušili" a tak se s tebou rádi podělíme o pár zajímavých rad, které ti ušetří čas, nervy a peníze.

Jaké maso se hodí na sušení

Proč maso krájet ručně

V čem doma sušit maso 

Jak skladovat sušené maso

Koření & vybavení

Naše recepty jsou plné specifických ingrediencí, které si samozřejmě můžeš koupit přímo u nás. Tak budeš mít jistotu, že výsledek tvého sušení bude přesně takový, jak se v našem receptu píše.

Koření, octy a marinády

Vybavení pro domácí sušení

Obalové příslušenství 

Sleduj naše videa

Na našem YouTube kanálu se věnujeme nejen domácímu sušení. Klikni pro odběr a nezmeškej žádné video.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz